УВАГА! МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА ДЛЯ ДІТЕЙ МОБІЛІЗОВАНИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 18.12.2023 16:34

Шановні родини військовослужбовців Ржищівської територіальної громади!

Відповідно до комплексної Програми соціального захисту населення «Турбота» прийнято рішення про надання матеріальної допомоги дітям військовослужбовців, мобілізованих згідно Указу Президента України «Про загальну мобілізацію», які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та проживають на території Ржищівської МТГ.

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ?

• Діти військовослужбовців, мобілізованих згідно Указу Президента України «Про загальну мобілізацію», які не досягли 15-річного віку, родини яких зареєстровані та проживають на території Ржищівської МТГ.

РОЗМІР МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

• 1 000 грн на одну дитину.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ:

1. Заява (згідно встановленого зразка)
  3. Ідентифікаційний податковий номер
  4. Свідоцтво про одруження
  5. Свідоцтво про народження дитини
  6. Військовий квиток
  7. Витяг про реєстрацію місця проживання батьків
  8. Виписка з банка (реквізити банківського рахунку)

Документи на виплату матеріальної допомоги подає особисто батько або мати дитини з родини військовослужбовців.

ТЕРМІНИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ТА ВИПЛАТ

1. Перший етап: термін подачі документів: до 22 грудня 2023 року, термін виплати – до 27 грудня 2023 року (орієнтовно).
  2. Другий етап: термін подачі документів: до 29 грудня 2023 року, термін виплати – до 15 лютого 2024 року (орієнтовно).

ДЕ ОФОРМИТИ ДОПОМОГУ?

• Виконавчий комітет Ржищівської міської ради: м.Ржищів, вул.Соборна, 22, каб.№1. Контактні особи: Тетяна Лясківська, Тетяна Сироватка.  Контактний телефон: 045-73-2-13-45, 067 347-68-84.
  • Жителі старостинських округів Ржищівської міської територіальної громади документи можуть надати старості свого округу.