ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАХОДУ "СІМ'Я"

Дата: 19.12.2023 15:30

Фото без опису19 грудня, з метою перевірки контролю за умовами проживання, утримання та виховання дітей у сім’ях соціально незахищених категорій, працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно з фахівцем соціальної роботи Ржищівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), на території Кузьминецького старостинського округу та міста Ржищева проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

В ході проведення рейду обстежено 5 сімей соціально незахищених категорій, на вихованні та утриманні яких перебуває 7 дітей.

Під час відвідування у двох родинах санітарні норми дотримані частково, одна родина розпочала у будинку косметичний ремонт. За результатами перевірки з батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення випадків вчинення насильства в сім’ї, недопущення порушень прав дітей та випадків залишення дітей без догляду.

За інформацією служби у справах дітей та сім’ї