ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧИХ КОМІСІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 21.12.2023 16:42

21 грудня відбулися засідання кількох постійно діючих комісій:

• комісії з питань надання адресної матеріальної допомоги особам та сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, на якій було розглянуто одинадцять звернень та вирішено надати матеріальну допомогу родинам, які перебувають у складних життєвих обставинах на суму двадцять одну тисячу дев’ятсот гривень;
  • засідання комісії з надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської міської територіальної громади, на якій було розглянуто звернення сімей військовослужбовців, у яких виховуються діти до 15-річного віку, з метою надання матеріальної допомоги у розмірі 1 тис.грн на одну дитину (станом на 20.12. 2023 року надійшли звернення від 47 сімей).

На позачерговому засіданні Виконавчого комітету Ржищівської міської ради, призначеного на 22 грудня 2023 року, буде розглянуто відповідні проєкти рішення.