Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Між БО «Фонд «Енергетична дія для України» та УАРОР підписано Меморандум про співпрацю

Дата: 05.01.2024 08:39
Кількість переглядів: 151

Фото без опису13 грудня 2023 року між благодійною організацією «Energy Act for Ukraine» та Українською асоціацією районних та обласних рад підписаний Меморандум про співпрацю. Його мета - зміцнення енергетичної незалежності об’єктів критичної інфраструктури в Україні та залучення до цієї сфери органи місцевого самоврядування.

В межах Меморандуму  Фонд та Асоціація спрямовуватимуть спільні зусилля на сприяння та підтримку реалізації благодійних кампаній «100 Сонячних Шкіл» та «50 Сонячних лікарень», що започатковані Фондом з метою посилення енергетичної незалежності медичних установ та закладів середньої освіти на території України шляхом забезпечення доступу до резервних джерел генерації та накопичення електроенергії на основі відновлюваних джерел енергії.

Також сторони задекларували спільні дії щодо розвитку та впровадження спільних ініціатив з підвищення обізнаності органів місцевого самоврядування у сфері відновлювальної енергетики.

- Синергія фонду в роботі з органами місцевого самоврядування – наш спільний крок в енергонезалежність та зелене відновлення України. Підсилюючи одне одного, ми зможемо досягти нашої мети – обладнати 150 об’єктів критичної інфраструктури по всій країні, – зазначила Юліана Оніщук, засновниця та президентка Фонду «Energy Act for Ukraine».

- Російські терористи намагаються нищити нашу соціальну та критичну інфраструктуру, наші енергетичні об’єкти. І, на жаль, минулий рік показав наскільки важливо мати альтернативні джерела енергії. Тож місія Фонду є правильною та соціально значущою – посилити енергонезалежність медичних та освітніх об’єктів, що, зокрема, знаходяться у власності органів місцевого самоврядування. Крім того, у такій співпраці є дуже важливою роль районних рад, що можуть виконувати потужну координуючу функцію, – акцентував Сергій Левчук, голова Секретаріату Асоціації.

Довідково:

Фонд Energy Act for Ukraine був заснований у 2022 році у відповідь на виникнення енергетичної кризи в Україні. Одними з реалізованих об’єктів Фонду, з поміж інших, є Чернігівська обласна дитяча лікарня (гібридна сонячна станція потужністю 44.59 кВт і система збереження ємністю 96 кВт·год. Така потужність
дозволить перекрити до 99.8% споживання лікарні/ перекрити блекаут до 8 годин), та Ірпінський академічний ліцей «Мрія», де була побудована гібридна сонячна станція потужністю 20 кВт·год  і система збереження ємністю 40 кВт·год.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора