Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Онлайн магазин дров для населення «ДроваЄ»

Дата: 10.01.2024 10:40
Кількість переглядів: 119

Фото без описуФілія «Богуславське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ», з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періоду 2024 років інформує щодо можливості реалізації деревини дров’яної НВ для потреб територіальної громади.

Громадянам, для придбання дров’яної деревини створений онлайн магазин дров для населення «ДроваЄ», щоб придбати лісопродукцію потрібно пройти авторизацію, зробити замовлення та оплатити рахунок. Також можна звернутися безпосередньо у філію чи найближче лісництво із заявою на придбання дров. У заяві повинен бути вказаний обсяг деревини, адреса проживання, паспортні дані та індивідуальний податковий номер покупця (для внутрішньо переміщених осіб необхідно надати підтвердження про наданий статус ВПО). Під час подання заяви особа отримує від координатора реалізації дров для населення контактні дані представника лісництва, відповідального за відпуск дров. Отримати та оплатити рахунок, відповідно до вказаного в заяві об’єму деревини та здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг (Приват 24 тощо).

Бюджетним установам, для задоволення потреб на опалення реалізація дров’яної деревини здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» на підставі прямих договорів (лист Державного агентства лісових ресурсів України від 05.10.2021 р. № 10-05/8151-21).

Відповідальна контактна особа філії:

Фахівець зі збуту I категорії - Костенко Анжеліка Іванівна 068-037-87-13.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора