У Ржищівській громаді стартує набір в проєкт "Стійкість: Відновлення психосоціального благополуччя". Участь - безкоштовна

Дата: 15.01.2024 13:08

Хто може взяти участь у проєкті?
 Особи, які постраждали від війни, ВПО, сім'ї військовослужбовців, особи з інвалідністю, особи, які постраждали від насильства та випускниці проєкту Крила

Що отримають учасниці?
Участь у групових заняттях за методикою Джеймса С. Гордона "Зцілення душі і тіла", "Трансформація травми" (групові заняття), надання послуг з психічного здоров'я та психосоціальної підтримки (1 раз на тиждень)

Як взяти участь у проєкті?
Зателефонувати за номером +380 (63) 641 03 68 Альона Коваль, або заповніть форму і ми вам зателефонуємо.

Скористайтеся можливістю стати учасницею проєкту "Стійкість: Відновлення психосоціального благополуччя", який впроваджує ВБО «Конвіктус Україна» в партнерстві з організацією Pact Ukraine: building the world of equal opportunities завдяки підтримці від проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»