437 команд на Київщині вже зареєструвалися для участі у «Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч»

Дата: 13.01.2024 13:15

Шкільні команди представляють 43 громади області. Найбільше команд зареєструвалися для участі у змаганнях з волейболу – 159 команд та футзалу – 138 команд.
Для участі у змаганнях з баскетболу зареєстровано 105 команд, спортивного орієнтування – 19 та 16 команд з черліденгу.

Найбільш активними наразі є школи Яготинської, Білогородської, Макарівської та Ржищівської громад.

Реєстрація на 1-й етап триває до 1 лютого на офіційному сайті всеукраїнських змагань – scl.gov.ua.

Ігри будуть проводитися з 5 видів спорту: футзал, волейбол, баскетбол, спортивне орієнтування та черліденг.

Змагання відбуватимуться на 5 різних рівнях: шкільному, територіальному, районному, обласному та всеукраїнському етапах.