ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧИХ КОМІСІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 16.01.2024 10:00

15 січня відбулися засідання кількох постійно діючих комісій.

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини були розглянуті наступні питання:

• про визначення місця проживання малолітніх дітей; про затвердження індивідуальних планів дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування; про підготовку висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька по відношенню до неповнолітніх дітей;
  • про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про стан утримання і виховання дітей в прийомній сім’ї; про стан утримання і виховання дітей в дитячому будинку сімейного типу; про стан утримання та виховання дітей в сім’ях опікунів/піклувальників;

На засіданні комісії з надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської міської територіальної громади було розглянуто 35 звернень громадян, які опинилися у складних життєвих обставинах:

• у зв’язку з тривалою хворобою - 5,
  • витратами на поховання - 1,
  • звернення членів сімей військовослужбовців, у яких виховуються діти до 15-річного віку - 30.

Комісією ухвалено рішення про надання одноразової матеріальної допомоги всім заявникам, але, як зазначив голова комісії Юрій Терещенко, поки що здійснити дані виплати немає можливості у зв’язку з тим, що бюджет громади не було затверджено, так як частина депутатів не взяли участі у засіданні ради. Кошти можуть бути перераховані всім громадянам, звернення яких розглянуто на комісії, після затвердження бюджету через Управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради Київської області.