НА КИЇВЩИНІ ВІДНОВЛЕНО 70 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата: 16.01.2024 15:43

На кінець 2023 року в Київській області відновлено 70 закладів дошкільної освіти. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Київської ОВА.
Всього на Київщині російськими загарбниками пошкоджено та зруйновано 239 освітніх об’єктів, з них – 86 закладів дошкільної освіти.

В 9 дитячих садках тривають роботи з відновлення. Вони розташовані у Бучанській, Ірпінській, Бородянській, Броварській, Гостомельській, Макарівській, Бишівській, Димерській громадах.

Також у дитсадках облаштовано 488 об’єктів цивільного захисту, більшість з них – найпростіші укриття. За рахунок коштів ЮНІСЕФ заплановано відремонтувати укриття ще в 25 закладах дошкільної освіти, у 5 закладах дошкільної освіти вже завершено ремонтні роботи. Роботи з облаштування укриттів та посилення безпеки триватимуть й у 2024 році.