ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ

Дата: 19.01.2024 14:27

Фото без описуУ Ржищівській громаді стартували "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч" серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

Це унікальні спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом, які проводяться з метою популяризації видів спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти через підготовку, проведення та розвиток змагань з таких видів спорту:

• баскетбол - 9-10 класи
  • волейбол - 8-9 класи
  • футзал - 6-7 класи.

Основна мета - залучити до спорту якомога більше школярів та сформувати у них лідерські якості.

Станом на сьогодні вже провели шкільні етапи ОЗО "Ржищівська гімназія "Гармонія", ОЗО "Ржищівський ліцей "Лідер", Стайківський ліцей "Світоч", Кузьминецька та Півецька філії.

ІІ етап змагань з баскетболу заплановано провести 08 лютого.

За інформацією відділу освіти