Запрошуємо долучитися та взяти участь у проекті «Я серед своїх»

Дата: 29.01.2024 13:08

Фото без описуМета проєкту «Я серед своїх» - надання безкоштовної підтримки дітям та молоді, що постраждали від війни в Київській, Чернігівській, Житомирській і Сумській областях через створення безпечного та освітнього простору для розвитку та реалізацію програми "Я серед своїх". Проєкт направлений на дітей віком 9-15 років, на їх батьків, а також дорослих від 18 років, яку будуть залучені до проєкту як волонтери і пройдуть необхідне навчання.

Проєкт реалізує- ВМГО "Національна Організація Скаутів України". На зустрічі буде презентовано:

• ВМГО "Національна Організація Скаутів України" та структуру проєкту "Я серед своїх";
  • ресурси, які ми зможемо надати громадам-учасникам проєкту і покажемо програму «Я серед своїх»;
  • якісну підготовку, яку зможуть пройти представники громади на безкоштовній основі;
  • те, як ми зможемо реалізовувати проєкт в вашій громаді і за підтримки громади.
  • відповімо на запитання.

Запрошуємо людей, які можуть бути зацікавлені в участі в проєкті, як реалізатори програми:

• представників активних громадських організацій,
  • молодіжної ради;
  • освітян (керівники навчальних закладів, педагоги-організатори, психологи, викладачі, класні керівники),
  • активна молодь та дорослі жителі громади, які зможуть увійти в команду проєкту, отримають можливість пройти якісну підготовку для роботи з дитячими групами і будуть реалізовувати програму в своїй громаді.

Також для участі в проєкті є умова - мінімум 2 представники з одного закладу віком від 18 до 55 років.а також  реєстрація для участі. Реєстрація триватиме до 30.01.2024 року до 12.00.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://forms.gle/aRwYiHkAEnhSeq9s5

Контактна особа Оксана Акутіна 0661298544