Стартував другий етап змагань «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Відсьогодні шкільні команди Київщини змагатимуться на рівні громад

Дата: 06.02.2024 15:49

Фото без описуМасштабний спортивний проєкт реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо!». У незламній Бучі відбувся товариський футзальний матч. Спортивний проєкт обʼєднав дітей 5-6 класів з 11 команд та спортсменів-амбасадорів, зірок спорту, популярних виконавців та акторів, посадовців.

Легендарні футболісти Леонід Буряк, Владислав Ващук, Юрій Мороз, Дмитро Михайленко, Сергій Журба, спортсмени Володимир Товкис, Олексій Адамський, українські виконавці Артем Пивоваров, Roxolana, Маша Данілова, акторка Настя Цимбалару, координатор Активних парків – локації здорової України Олег Андрієнко, ведучий Юрій Горбунов

Протягом 30 хвилин матчу боротьба між командами була запеклою. Емоції зашкалювали. Впевнений, що серед команд з Київщини є ті, хто обовʼязково стануть переможцями всеукраїнських змагань.

До речі, для участі у Всеукраїнських шкільних лігах на Київщині зареєструвалися майже 2 тис.команд.

Під час телемосту були раді побачити шкільні команди з Львівщини, Дніпропетровщини, Києва та Одещини.

Вдячний кожному, хто знайшов час і прийшов підтримати дітей! Адже пліч-о-пліч створимо можливості для спільного майбутнього!

#разомпереможемо #шкільніліги #плічопліч #scl #київщина

Пліч-о-пліч шкільні ліги Київщини