A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

20 ЛЮТОГО 2024 РОКУ - ВШАНУВАННЯ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ (ДЕСЯТІ РОКОВИНИ ПОДІЙ)

Дата: 20.02.2024 11:52
Кількість переглядів: 111

У Ржищівській громаді вшанували першу сотню вбитих українців на Майдані, що боролися за демократичні цінності, незалежність  та територіальну цілісність рідної Неньки-України. Поклали квіти на могили загиблих воїнів 2014-2023 років.

Керівники Ржищівської громади, працівники виконкому разом із керівництвом Ржищівської міської ради поклали квіти до пам'ятника Героям Небесної Сотні, а також хвилиною мовчання вшанували загиблих українців у російсько-українській війні XXI століття.

 День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Цьогоріч уже вдесяте в умовах війни з рф, що спричинила десятки тисяч жертв, Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні – перших загиблих за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб у рази більший за розміром північно-східний сусід не поглинув нашу державу і не знищив нашу державність. росія готувалася до нападу заздалегідь, упродовж багатьох років здійснювала проти України інформаційну, економічну агресію, вербувала зрадників у різних ешелонах української влади, створювала і фінансувала в Україні, а особливо на Кримському півострові та у південно-східних областях, потужну агентурну мережу.

20 лютого 2014 року розпочалася нинішня російсько-українська війна, тоді були вперше зафіксовані перетини державного кордону України збройними силами російської федерації через Керченську протоку, що зафіксовано у Постанові Верховної Ради України «Про Заяву Верховної Ради України «Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків» від 21.04.2015 № 337-VIII. Сьогодні вже увесь цивілізований світ визнає, що російська зброя була спрямована вперше проти громадян незалежної України не в лютому 2022 року і навіть не навесні 2014 року, а де-факто у січні та лютому 2014 року, коли у середмісті Києва від вогнепальних поранень і газового отруєння гинули активісти Майдану.

Події 20 лютого 2014 року стали кульмінацією Революції Гідності – того дня в центрі столиці України загинула найбільша кількість людей – учасників мирних протестів; за людську свободу та незалежність своєї держави, неповернення до пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, утвердження розвитку України як демократичної європейської країни заплачено дуже велику ціну – людські життя.

Феномен Героїв Небесної Сотні є прикладом істинного патріотизму та має своє яскраве продовження в героїчних вчинках захисників України, які нині відстоюють її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність; як під час подій Революції Гідності, так і сьогодні свободу України виборюють найдостойніші. Історія подвигу Небесної Сотні, як і вся Революція Гідності, є визначною віхою в літописі багатовікових визвольних змагань українського народу, а імена Героїв Небесної Сотні стоять першими в мартирологу загиблих в агресивній війні, яку російська федерація розв’язала і веде проти України, починаючи з 2014 року. Курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію України, за що боролися учасники Євромайдану, є незмінним та об’єднаним з нашим прагненням перемогти російську агресію, відновити цілісність України та відбудувати її як сучасну процвітаючу європейську державу.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

НЕПЕРЕМОЖНОЇ МІЦНОСТІ ЗСУ!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора