20 лютого  рятувальники Обухівського районного управління спільно з командою ДЮРП «ЛІДЕР» провели Єдиний урок в класі безпеки з учнями 9-го класу ОЗО Ржищівського ліцею «Лідер».

Дата: 20.02.2024 16:06

Під час заходу фахівці розповіли дітям про основні правила пожежної безпеки в побуті, правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та правила поводження на льоду. Дітям було наголошено правила пожежної безпеки як вдома так і на вулиці та як діяти якщо «Ви» опинились в осередку пожежі чи провалились під кригу. Інспектори МВС наголосили та роз’яснили дітям термін «державна зрада» та про покарання і наслідки.

Також серед дітей було розповсюджено продукцію «Unicef».