РУСЛАН КРАВЧЕНКО ПРОЗВІТУВАВ ПРО ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ КИЇВСЬКОЇ ОВА ЗА 2023 РІК

Дата: 28.02.2024 09:31

Фото без описуНачальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко під час публічного звіту розповів про основні результати роботи адміністрації за 2023 рік. Зокрема, щодо підтримки військових, забезпечення оборони, відбудови Київщини, соціального захисту населення та економічного розвитку області.

«Разом із районами, громадами та відповідальним бізнесом передали на потреби мобільних вогневих груп 75 пікапів з усім необхідним обладнанням. Регулярною є підтримка 72 ОМБР ім. Чорних Запорожців та 114 ТРО: понад 1 тис FPV дронів, вантажівки MAN та КрАЗ, автокран, екскаватор та мікроавтобус, пікапи тощо», – сказав Руслан Кравченко.

КОВА також продовжує відновлювати об’єкти, зруйновані росіянами. Із 29 тис. пошкоджених об’єктів вже відновили 17 тис. Більшість – багатоквартирні та приватні будинки.

«Облаштовуємо укриття в освітніх закладах. Наразі їх понад 1,2 тис. Створили 2,5 тис. додаткових місць в дитсадках, забезпечуємо школи потрібною технікою для якісної освіти. Передали освітнім закладам 83 шкільні автобуси. Активно впроваджуємо реформу шкільного харчування, ініційовану Першою леді України Оленою Зеленською», – розповів Руслан Кравченко.

Київщина також продовжує підвищувати якість надання медичних послуг. Зокрема, визначено заклади охорони здоров’я спроможної мережі. Торік виділили 180 млн грн на придбання ліків, необхідного обладнання, реконструкцію та капітальні ремонти медзакладів. Створили проєкт «Ментальне здоров’я – нейромережа Київщини» для реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Крім того, у Київському обласному реабілітаційному центрі створено центр національної мережі RECOVERY, де вже отримали допомогу понад 200 військових. Матеріальну допомогу за кошти обласного бюджету виплачено понад 1,5 тис. ветеранів  війни та членам їхніх сімей на суму понад 57 млн грн. Здійснюється підтримка понад 330 тис. внутрішньо переміщених осіб.

«Київщина у  пʼятірці лідерів серед бізнес привабливих регіонів. Торік в області зареєструвалося майже 14 тис. нових суб’єктів господарювання. Стимулюємо інвестиційну привабливість регіону та підтримуємо бізнес», – додав начальник КОВА.

Руслан Кравченко також нагадав, що для ефективної співпраці з міжнародними партнерами створено Регіональний офіс міжнародного співробітництва. Міжнародні партнери активно долучаються до відбудови Київщини та допомоги ВПО.

«Реалізація завдань, які поставили перед собою на 2024 рік, потребує чималих ресурсів та тісної співпраці всіх зацікавлених. Продовжуємо працювати задля Перемоги», – сказав Руслан Кравченко.