СТВОРЕННЯ МЕМОРІАЛУ СЛАВИ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ У РЖИЩЕВІ

Дата: 29.02.2024 07:36

Фото без описуВшановуючи пам’ять наших земляків, які загинули, захищаючи незалежність і суверенітет України від російського збройного вторгнення, пам’ятаючи про їх подвиг та героїзм, пропонується створити у Ржищеві, як адміністративному центрі громади, Алею Слави та Меморіал Слави Героїв (автор проєкту депутат Ржищівської міської ради Ольга Журило).

Для реалізації цього проекту міським головою Крістіною Чорненькою було створено робочу групу, яку очолила місцева активістка Ніна Григорівна Янцюк.

До складу групи, згідно розпорядження міського голови, також увійшли: Журило О.В. (депутат Ржищівської міської ради, ініціатор проєкту), Пенькова Г.І. (мати загиблого захисника), Трищук Л.Й. (депутат Ржищівської міської ради, мати загиблого захисника), Шведченко Л.М. (вдова загиблого захисника), Дворниченко Л.П. (мати загиблого захисника), Герасименко Л.С. (волонтер), Каліниченко А.О. (волонтер), Марченко Т.Ю. (волонтер), Ганушевич Л.В. (підприємець, благодійниця), Чорненька К.І. (міський голова), Терещенко Ю.Г. (перший заступник міського голови), Корденко І.В. (головний архітектор), Пужакова Ю.О. (начальник загального відділу, організаційної та кадрової роботи міськвиконкому), Михайловська І.Г. (головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин міськвиконкому).

На попередньому засіданні обговорили ймовірні місця для розміщення Меморіалу. Ключові вимоги: розташування у центрі міста м.Ржищів. Сьогодні більшістю представників робочої групи запропоновано місце напроти будівлі міської ради (початок парку Трипільської культури).

Наступні кроки:

• проведення конкурсу на розробку концепції Меморіалу, його графічного вигляду, кошторису – визначення джерел фінансування;
  • за результатами конкурсу проведення громадських обговорень;
  • після проходження всіх юридичних процедур - реалізація проєкту.