Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Обухівська окружна прокуратура інформує

Дата: 29.02.2024 07:41
Кількість переглядів: 141

Фото без описуЗаявники та запитувачі інформації можуть звернутися до Обухівської окружної прокуратури Київської області:

1) з письмовим зверненням:

 • поштою на адресу Обухівської окружної прокуратури: вул. Володимира Чаплінського, 7, м . Обухів, Київська область, 08700;
 • через скриньку за адресою : вул. Володимира Чаплінського, 7, м . Обухів, Київська область, 08700;
 • на електронну пошту : obukhiv@kobl.gp.gov.ua;
 • зателефонувавши на «гарячу лінію»: +38063-0-195-195.

Телефон для отримання інформації про реєстрацію вхідної кореспонденції – (04572) 5-06-06.

2) із запитами на публічну інформацію:

 • поштою на адресу Обухівської окружної прокуратури: вул. Володимира Чаплінського, 7, м . Обухів, Київська область , 08700;
 • через скриньку за адресою : вул. Володимира Чаплінського, 7, м . Обухів, Київська область, 08700;
 • на електронну пошту : public_obukhiv@kobl.gp.gov.ua.

Крім того, до структури Обухівської окружної прокуратури входять відділи:

 • Васильківський (08600, Київська область, м . Васильків, вул. Шевченка
 • Кагарлицький (09200, Київська область, м . Кагарлик, вул. Кооперативна.
 • Миронівський (08801, Київська область, м . Миронівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 14).

Порядок прийому громадян у Обухівській окружній прокуратурі на виконання статті 22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженою наказом Генерального прокурора від 06.08.2020 Nº 363.

Керівник окружної прокуратури приймає громадян за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їх дій чи рішень. (пункт 13 розділу VI Інструкції).

Заступники керівника окружної прокуратури здійснюють особистий прийом громадян щодо дій чи рішень, прийнятих керівником підрозділу окружної прокуратури, підлеглими працівниками, в тому числі з питань зволікання, тривалого неприйняття ними рішень (пункт 15 розділу VI Інструкції).

Перед початком прийому громадян, а також під час попереднього запису на особистий прийом працівники органу прокуратури, які проводять прийом, зʼясовують прізвище, імʼя , по-батькові заявника, місце проживання або іншу адресу, за якою йому може бути надана відповідь , номери контактних телефонів (за бажанням громадянина) чи відомості щодо інших засобів звʼязку, а також суть порушеного питання, вивчають матеріали, які подає громадянин на обґрунтування своїх вимог (пункт 12 розділу VI Інструкції).

Під час звернення на особистий прийом, громадянин повинен предʼявити документ, що посвідчує його особу, а в разі представництва ним інтересів інших осіб , у тому числі здійснення їх захисту, – також документи, що підтверджують відповідні повноваження, за винятком випадків, передбачених Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та іншим законодавством (пункт 12 розділу VI Інструкції).

Особистий прийом, а також запис на особистий прийом не проводиться у разі, якщо:

 • громадянин звертається до органу прокуратури з одного й того самого питання зі зверненням, розгляд якого припинено, відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян»;
 • звернення подано з порушенням строків, визначених статтею 17 Закону України «Про звернення громадян»;
 • заява не відповідає вимогам пункту 1 розділу VI цієї Інструкції.

Про підстави відмови в записі на особистий прийом заявник повідомляється письмово (пункт 17 розділу VI Інструкції).

Особистий прийом припиняється у разі звернення громадян, які застосовують ненормативну лексику, вдаються до образ, або якщо їхні звернення містять заклики до розпалювання національної, регіональної, расової, релігійної ворожнечі, або особи перебувають у стані алкогольного чи наркотичного спʼяніння, мають явні ознаки психічного розладу, або поведінка яких створює небезпеку для оточуючих, у тому числі для працівників органів прокуратури.

У разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі, повідомлень про мінування, загрози життю та здоровʼю працівників органів прокуратури та осіб, які перебувають у приміщенні прокуратури), надходження сигналу оповіщення про загрозу її виникнення, особистий прийом також припиняється і вирішується питання про його перенесення на інший час.

За потреби вживаються заходи попередження або припинення вчинення правопорушень відповідно до вимог законодавства (пункт 18 розділу VI Інструкції)».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора