ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 06.03.2024 16:51

Фото без опису4 березня 2024 року під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося (03) позачергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради. Під час засідання було ухвалено чотири рішення, що потребували негайного вирішення, зокрема:

• питання, що стосувалося захисту прав дитини;
  • про внесення змін до Програми підтримки заходів та робіт з територіальної оборони на території Ржищівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області №193 від 07 вересня 2023 року;
  • питання, що стосуються житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, а саме: надання дозволу на зміну поштової адреси майновому комплексу, що належить ТОВ «Агроконструкція» та про передачу пального щодо запобігання надзвичайної ситуацій техногенного характеру на території м.Ржищева Київської області до КП "ККП м.Ржищева".

Всі рішення ухвалено одноголосно.