І ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЕТАП ПЛІЧ-О-ПЛІЧ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАД

Дата: 11.03.2024 09:17

Фото без опису07 березня в Ржищівській громаді розпочався 2-й територіальний етап Всеукраїнських шкільних ліг ПЛІЧ-О-ПЛІЧ з баскетболу. В заході взяли участь 4 команди 9-10 класів серед хлопців та 2 команди учениць 7-8 класів. Юні спортсмени боролись за можливість брати участь в районному етапі та показали свою підготовку в запальних іграх.

Команди показали найкращі результати завдяки якісній підготовці до змагань, а за це завдячуємо тренерам та вчителям фізичного виховання.

Запрошені гості заходу, міський голова Крістіна Чорненька, начальник відділу освіти Надія Горбенко, начальник відділу молоді та спорту Оксана Акутіна, активний учасник марафонів та спортивних змагань Сергій Бойко - мали змогу позмагатись з командою дівчат у кидках м'ячів у корзину

За результатами запальних ігор ПЕРЕМОЖЦЕМ територіального етапу стала команда "Світоч" , Стайківський ліцей "Світоч".

Вітаємо спортсменів! Вболіваємо за своїх в наступному районному етапі змагань!