У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ В МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ "ХАЙ БУДЕ МИРНА ВЕСНА"

Дата: 11.03.2024 09:58

Фото без описуЗ головної весняної сцени Ржищівської громади лунали колоритні та різнобарвні творчі вітання від молодих талантів, дітей та аматорів сцени. Ця творча весняна імпреза подарувала глядачам приємний весняний настрій та незабутні емоції.

Очільниця громади Христина Чорненька привітала всіх присутніх зі святом весни: «Але як би не було зараз важко - потрібно завжди йти вперед, пам’ятаючи, що після зими завжди приходить весна. Я хочу побажати, щоб ця весна подарувала кожній жінці щастя, здоров’я, гарний настрій та принесла довгоочікувану Перемогу!»

Зворушливо на заході привітали присутніх жінок-військовослужбовець, а діти подарували квіти та виготовлені ними обереги.

Хай буде мирна весна! Хай буде вічний мир в Україні!