ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА ШАНА ГЕРОЮ!

Дата: 10.03.2024 10:01

Фото без описуТрагічна звістка про загибель українського захисника, Івана Миколайовича БОЙКА, стала ще одним болючим ударом для нашої Ржищівської громади. Це ще одне нагадування про те, якою високою ціною Україна здобуває свою незалежність.

БОЙКО Іван Миколайович 20.01.1969 року народження. Народився та постійно проживав у селі Юшки, закінчив Юшківську восьмирічну школу, після закінчення школи вступив до Ржищівського професійного училища №28.

Іван Миколайович захищав країну на посаді старшого стрільця-оператора 3 піхотного відділення І піхотного взводу І піхотної роти. 5 березня 2024 року загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, друзям і бойовим побратимам Івана Миколайовича, всім, хто знав його, любив та шанував. Це непоправне горе важко осягнути, і ми спільно з вами переживаємо цей тяжкий момент. Нехай він знайде вічний спокій у Царстві Небесному.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!