АПАРАТНА НАРАДА 11.03.2024

Дата: 12.03.2024 09:04

Фото без опису11 березня відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням міського голови Крістіни Чорненької. Апаратну нараду розпочали з хвилини мовчання, вшановуючи пам’ять загиблого жителя села Юшки Івана Миколайовича Бойка та всіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Під час наради присутні обговорили актуальні питання, поточний стан справ за основними напрямками роботи та окреслили планові завдання на тиждень. Зокрема, оголошено графік проведення постійних депутатських комісій напередодні проведення чергової сесії Ржищівської міської ради.

Також міський голова Крістіна Чорненька привітала колег – старосту Півецького старостинського округу Ігоря Авраменка та директора Ржищівського міського територіального центру соціального обслуговування Людмилу Степанову - з Днями народження, які вони відсвяткували напередодні.

По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.