Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування містобудівної документації

Дата: 22.03.2024 18:20

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу
стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування містобудівної документації Детальний план території загальною площею 0,2300 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Київський Шлях в місті Ржищів Обухівського району Київської області,  з метою будівництва автозаправного комплексу з магазином супутніх товарів

Згідно з Рішенням Ржищівської міської ради Київської області № 2539-44-08 від 02 лютого 2024 року «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території загальною площею 0,2300 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Київський Шлях в місті Ржищів Обухівського району Київської області, з метою будівництва автозаправного комплексу з магазином супутніх товарів» триває розробка документа державного планування (далі – ДДП) «Детальний план території загальною площею 0,2300 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Київський Шлях в місті Ржищів Обухівського району Київської області, з метою будівництва автозаправного комплексу з магазином супутніх товарів» (реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-03-5299-24)

1. Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Ржищівська міська рада Київської області;
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення Заяви СЕО, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 22 березня 2024 року до 31 березня 2024 року включно (10 календарних днів).

б) способи участі громадськості:

- надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу : 09230, Київська обл., Обухівський р-н, м. Ржищів, вул. Соборна, буд. 22;, та в електронному вигляді на електронну скриньку Ржищівської міської ради:  e-mail: vikonkom@ukr.net;

- надання пропозицій і зауважень до Заяви про визначення обсягу СЕО шляхом внесення таких зауважень до онлайн-платформи «ЕкоСистема» за посиланням https://eco.gov.ua/, в розділі «Адміністративні послуги» за реєстраційним номером справи Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки.

в) необхідність проведення громадських слухань щодо Заяви про визначення обсягу СЕО: відсутня.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП:  Ржищівська міська рада; за адресою: 09230, Київська обл., Обухівський р-н, м.Ржищів, вул. Соборна, буд. 22. Також із Заявою про визначення обсягу СЕО можливо ознайомитись на офіційному сайті Ржищівської міської ради: https://rzhyshivska-gromada.gov.ua/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції - Ржищівська міської ради, поштова та електронна адреса - 09230, Київська обл., Обухівський р-н, м.Ржищів, вул. Соборна, буд. 22; електронна адреса: vikonkom@ukr.net;; строки подання зауважень та пропозицій: від 22 березня 2024 року до 31 березня 2024 року включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Ржищівська міська рада;

1. необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП: відсутня.