АПАРАТНА НАРАДА 25.03.2024

Дата: 26.03.2024 10:51

Фото без опису25 березня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду із старостами, а також із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Під час апаратної наради обговорено низку актуальних питань:

РОКОВИНИ ТРАГЕДІЇ У РЖИЩЕВІ: Напередодні річниці трагічних подій, що сталися у Ржищеві 22 березня 2023 року, у ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей», приміщення якого тоді зазнали значних руйнувань, відбувся мітинг-реквієм за загиблими під час ворожого удару російськими дронами. 22 березня священники різних релігійних конфесій громади провели богослужіння за упокій душ загиблих у цій трагедії.

СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ: Головуюча коротко доповіла про результати другого пленарного засідання 45 (чергової) сесії Ржищівської міської ради Київської області VІІІ скликання. Розглянуто – 47 питань порядку денного, ухвалено – 41 рішення, 2- відправлено на доопрацювання.

ОСВІТА: У закладах освіти громади з 25 березня розпочалися канікули.

ЖКГ: Опалювальний сезон в адмінприміщеннях Ржищівської МТГ планується закінчити до 1 квітня.

АЛЕЯ СЛАВИ: На минулому тижні робоча група зустрілася із керівництвом Ржищівського індустріально-педагогічного фахового коледжу, щоб обговорити можливість виготовлення фахівцями закладу металевих конструкцій для Алеї Слави. Директор Перегонцев А.Ю. виразив готовність своїх колег взяти участь у втіленні даного проєкту в нашому місті та запевнив, що це замовлення вони зможуть виконати протягом місяця. Наразі триває робота над загальним дизайном плакатів та індивідуальними текстами, які будуть погоджуватися з рідними загиблих Героїв.

По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.