РЖИЩІВЩИНА ВТРАТИЛА ЩЕ ОДНОГО СВОГО ЗАХИСНИКА

Дата: 02.04.2024 10:09

Фото без описуДо Ржищівської громади знову надійшла сумна звістка про загибель жителя с.Пії - Миколи КОЛОМІЙЦЯ.

Микола Володимирович КОЛОМІЄЦЬ народився 19 грудня 1975 року в селі Липовий Ріг. Закінчив Піївську середню школу, потім Маслівський аграрний технікум, проживав і працював у селі Пії. Створив сім’ю, виховував дітей.

У листопаді 2023 року був призваний на військову службу, боронив країну у складі стрілецького взводу на посаді радіотелефоніста. Під час виконання бойового завдання на Харківщині, 25 березня 2024 року солдат Микола Володимирович КОЛОМІЄЦЬ загинув.

Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області та вся громада висловлює співчуття рідним і близьким Героя та щиро поділяє горе сім’ї, яка втратила дорогу людину. Разом з вами тужимо в глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони просто покидають поле битви, щоб оберігати Україну на небесах…

Вічна пам’ять і слава нашому мужньому воїну!

Інформацію про дату та час прощання буде повідомлено додатково.