НА ВІЙНІ З ОКУПАНТАМИ ЗАГИНУВ РЖИЩІВЧАНИН МИКОЛА ГАЄР

Дата: 01.04.2024 18:41

Фото без описуЗ великим сумом повідомляємо про загибель нашого захисника, ржищівчанина Миколи ГАЄРА.

ГАЄР Микола Миколайович народився 22 серпня 1979 року у м.Ржищів. Тут навчався, працював, будував плани на майбутнє та втілював їх у життя, але війна постукала і у його дім . Він без вагань став на захист Батьківщини. Із січня 2023 року головний сержант-командир відділення кулеметного взводу механізованого батальйону бив ворога у найгарячіших точках нашої країни, але, на жаль, під час виконання бойових завдань на Харківщині, 21 березня 2024 року Микола загинув.

Ржищівська громада висловлює щирі співчуття родині, друзям, бойовим побратимам Героя. Ми схиляємо голови в скорботі і віддаємо шану нашому захиснику, який віддав своє життя, захищаючи Україну та кожного з нас. Світлий, добрий спомин про Миколу Миколайовича назавжди залишиться у наших серцях!

Вічна і світла пам’ять!

Про дату та час поховання буде повідомлено додатково.