08 квітня у виконавчому комітеті Ржищівської міської ради Київської області відбулося кілька організаційних заходів:

Дата: 09.04.2024 08:04

Фото без описуАпаратна нарада під головуванням Крістіни Чорненької за участі старост, керівників структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Під час апаратної наради обговорено низку актуальних питань щодо проведеної роботи за минулий тиждень виконавчим комітетом, комунальними закладами та підприємствами громади. По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провела голова органу опіки та піклування, міський голова Крістіна Чорненька, де були розглянуті питання про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про надання дозволу на дарування земельної ділянки малолітній дитині; про надання додаткової відпустки одинокій матері; про стан виконання батьківських обов’язків батьком по відношенню до малолітнього сина; про затвердження індивідуального плану дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах.