Інформація для  виробників сільськогосподарської продукції

Дата: 10.04.2024 13:45

Фото без описуЕкспортер ТОВ «Ніка-Грейн» (код ЄДРПОУ - 41541739), входить до однієї групи компаній з заводами Азот (Черкаси), Рівне-Азот та портом Ніка-Тера (Миколаїв), зацікавлені в співпраці з сільгоспвиробниками та маршрутними/напівмаршрутними залізничними елеваторами.

Купуємо по перерахунку (з ПДВ) пшеницю, кукурудзу, ячмінь - на умовах FCA-авто/вагон, CPT-авто/вагон - Ізмаїл (Агросаф Термінал – приймання ЩОДЕННО ЦІЛОДОБОВО, максимально оперативне вивантаження).

Торг в залежності від об’ємів поставок.

Оплати без затримок та 80% передоплата при закупівлі на умовах FCA-авто/вагон.

Під новий урожай заплановано відновлення приймання в глибоководних портах.

Купуємо також зерно з відхиленнями по якості  – для оцінки необхідні показники якості (аналізна картка)

Для поставок CPT-вагон – станція призначення Ізмаїл (код 404503).

Для поставок FCA-вагон (завантажено в вагон на елеваторі продавця) – для прорахунку ціни надсилайте запит (на нижчевказаний номер телефону або електронною поштою) з вказанням наступних даних:

1.      Назва станції завантаження, код станції (наприклад ст.Прилуки, код 429002)

2.      Назва елеватора завантаження (наприклад ТОВ «Елеватор Агро»)

3.      Товар, клас (для пшениці), рік врожаю (наприклад – пшениця 4-го класу, врожаю 2023)

4.      Об’єм до продажу в тн (наприклад – 1500тн)

5.      Номер телефону та контактна особа для зв’язку

В прикладеному файлі перелік документів для акредитації.

Ігор Турковський, +380679524239 (телефонуйте або пишіть у Telegram, Viber, WhatsApp)