Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ В РАМКАХ ЄВІДНОВЛЕННЯ НА РЕМОНТ ПОШКОДЖЕНИХ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ ОСЕЛЬ ВЖЕ НАРАХОВАНО 1,3 МЛРД ГРИВЕНЬ

Дата: 06.04.2024 10:52
Кількість переглядів: 22

На Київщині в рамках єВідновлення на ремонт пошкоджених внаслідок війни осель вже нараховано 1,3 млрд гривень. Комісії ухвалили понад 10,4 тис. позитивних рішень. Про це під час брифінгу повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко. 

Загалом на сьогодні вже надійшло понад 15,3 тис. заяв щодо виплати компенсації на ремонти. 

Продовжується також робота із формування сертифікатів на купівлю житла. Комісії отримали майже 3,5 тис. заяв. 

«Наразі вже сформовано 1,5 тис.  сертифікатів на суму понад 4,2 млрд грн», – додав Руслан Кравченко. 

Ще один етап, який реалізується – це компенсація на відбудову власникам зруйнованих приватних будинків на власній земельній ділянці. Людина може збудувати нову оселю на ділянці в будь-якому населеному пункті, крім тимчасово окупованих територій чи зони бойових дій. Вже подано понад 570 заяв. Із них 340 вже мають позитивні рішення на суму 1,037 млрд грн. 

«Київщина активно відновлює зруйновані та пошкоджені об’єкти внаслідок повномасштабного вторгнення росії. На сьогодні ми вже відновили 17,3 тис. об’єктів із 29 тис. зруйнованих та пошкоджених», – додав Руслан Кравченко. 

Він також розповів, що Київщина продовжує працювати над підвищенням прозорості та підзвітності. Зокрема,   найближчим часом структурні підрозділи ОВА запустять у роботу вісім процедур закупівель. Сім із них проводить департамент регіонального розвитку. Зокрема, йдеться про додаткові будівельні роботи на двох об’єктах, що відновлюються у Бородянці та Бучі, розроблення проєктної документації на ремонт низки підвальних приміщень в обласній лікарні тощо. 

Уся інформація буде оприлюднена офіційно на сайті Київської обласної військової адміністрації. Фінансування робіт буде здійснено відповідно до програм, що реалізовуються на Київщині.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора