ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ

Дата: 15.04.2024 18:14

Фото без описуСьогодні, 15 квітня, у виконавчому комітеті Ржищівської міської ради Київської області відбулося кілька організаційних заходів:

• Засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провела голова органу опіки та піклування, міський голова Крістіна Чорненька, де було розглянуто звернення жительки села Стайки щодо подання її кандидатури на присвоєння звання України «Мати – героїня». За результатами засідання дане питання відправлено на доопрацювання у зв’язку з подачею неповного пакету документів.
  • Засідання постійно діючої комісії з питань надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської міської територіальної громади під головуванням першого заступника міського голови Юрія Терещенка. Комісією розглянуто звернення громадян Ржищівської МТГ та вирішено надати допомогу громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах (для придбання ліків важкохворим) у розмірі 1000 грн/ос. та військовослужбовцям чи членам їхніх сімей у розмірі від 7 до 10 тис. грн.