Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 17.04.2024 15:12

1. Відповідно до рішення Ржищівської міської ради № 2519-44-08 від 02 лютого 2024 р. «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території загальною площею 14,8239 га з кадастровим номером 3222280400:09:302:0010 (для індивідуального садівництва та розміщення виробничо-складського комплексу сільськогосподарського призначення на частині території ) Балико-Щучинського старостинського округу (за межами села Уляники) Ржищівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області» розробляється ДДП «Детальний план території загальною площею 14,8239 га з кадастровим номером 3222280400:09:302:0010 (для індивідуального садівництва та розміщення виробничоскладського комплексу сільськогосподарського призначення на частині території ) Балико-Щучинського старостинського округу (за межами села Уляники) Ржищівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області», а також звіт про стратегічну екологічну оцінку (далі – СЕО) до нього у порядку встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Детальний план розробляється з метою визначення планувальної організації, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації частини території, призначених для комплексної забудови чи реконструкції, та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

1. Орган, що приймає рішення про затвердження ДДПРжищівська міська рада Обухівського району Київської області
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 17.04.2024 і триває до 16.05.2024 року включно (30 календарних днів).

б) способи участі громадськості:

- надання письмових зауважень і пропозицій у друкованому та електронному вигляді до закінчення терміну громадських обговорень на поштову адресу: 09230, Київська обл., Обухівський р-н, м. Ржищів, вул. Соборна, буд. 22; на електронну адресу: vikonkom@ukr.net.

- надання пропозицій та зауважень до Заяви про визначення обсягів СЕО, шляхом внесення таких зауважень до онлайн-платформи «ЕкоСистема» за посиланням https://eco.gov.ua/, в розділі «Адміністративні послуги» за реєстраційними номерами справ Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки. Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО:

12-02-4669-24.

в) громадські слухання відбудуться 14.05.2024 о 11:30 у приміщенні Ржищівської міської ради

Додатково з матеріалами проекту можливо ознайомитися на офіційному сайті Ржищівської міської ради: rzhyshivska-gromada.gov.ua.

ґ) орган до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса

Ржищівська міська рада Обухівського району Київської області (09230, Київська обл., Обухівський р-н, м. Ржищів, вул. Соборна, буд. 22; vikonkom@ukr.net)

строки подання зауважень і пропозицій: від 17.04.2024 до 16.05.2024 року включно;

д) місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується ДДП: Ржищівська міська рада Обухівського району Київської області;

4)         необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП: відсутня.

ДПТ_КАРГЕС_Звіт_СЕО.pdf

ЗАПИСКА ДПТ КАРГЕС.pdf

План функціонального зонування території.pdf

Проектний план та схема проектних обмежень у використанні земель.pdf