ДОПОМОГА РОДИНАМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Дата: 17.04.2024 15:19

Фото без описуУСЗН Ржищівської міської ради поввдомляє про можливість отримання грошової допомоги, відповідно до Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області Захисників та Захисниць України, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 07 грудня 2023 року № 761-22-VIII  та  Порядку використання у 2024 році коштів обласного бюджету за КПКВК 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» для надання грошової допомоги Захисникам та Захисницям України, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, а також родин Героїв Небесної Сотні, затвердженого наказом Департаменту соціального розвитку та ветеранської політики від 03 квітня 2024 року № 88.

Грошова допомога надається особам, які задекларували/зареєстрували місце проживання (перебування) (фактичне місце проживання – для внутрішньо переміщених осіб) на території Київської області та які відносяться до таких категорій (заявників):

✅Захисники та Захисниці, які належать до осіб з інвалідністю І-ІІІ груп внаслідок війни;

✅ сім’ї осіб, які загинули (померли) під час участі в АТО/ООС, та у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської Федерації проти України, смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини, та сім’ям Героїв Небесної Сотні;

✅ діти, один з батьків яких загинув (помер) під час участі в захисті Батьківщини чи в бойових діях, смерть якого пов’язана із захистом Батьківщини;

✅ діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, один з батьків яких загинув (помер) під час участі в захисті Батьківщини чи в бойових діях, смерть якого пов’язана із захистом Батьківщини;

✅ діти Героїв Небесної Сотні;

✅ Захисники та Захисниці, які брали участь у захисті Батьківщини, члени сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, ветеранів війни та членів їх сімей.

☝️ Також наголошуємо, що у разі отримання заявником, а саме особами з інвалідністю внаслідок війни,  грошової допомоги, відповідно до заходів Програм 2018-2020 рр. та 2021-2022 рр., 2023 року, заявник не має права на отримання грошової допомоги,  відповідно до заходів Програми 2024-2025 рр., за винятком зміни групи інвалідності, сім’ям осіб, які загинули (померли) під час участі в АТО/ООС, та у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської Федерації проти України, смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини, та сім’ям Героїв Небесної Сотні чи відшкодування витрат на придбання лікарських препаратів та засобів, які не входять до Національного переліку основних лікарських засобів.

За більш детальною інформацією та для оформлення грошової допомоги звертатись до Управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради (вул. Соборна, 48, кабінет № 4).

☎️ Телефон для довідок: (04573) 2-14-40.

В зв’язку з нинішньою ситуацією в країні, для попереднього узгодження прийняття документів чи консультації телефонуйте за номером:  097 551 51 81 - Анастасія.