26 квітня рятувальники Обухівського районного управління провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Стрітвка Ржищівської громади

Дата: 26.04.2024 15:19

Фахівці ДСНС нагадали та наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті та надали рекомендації, щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення, правила пожежної безпеки в екосистемах, наголосили про заборону спалювання сухої рослинності.

Особливу увагу населення було звернуто на дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.

Також з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій в екосистемах та виявлення правопорушників правил пожежної безпеки рятувальники Обухівського районного управління провели обстеження територій с. Стрітівка за допомогою БПЛА. Було оглянуто стан пожежної безпеки в місцях прилягання лісових масивів до полів та доріг на території населеного пункту.