ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 29.04.2024 11:25

Фото без опису26 квітня 2024 року під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося (09) позачергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради.

Під час засідання було ухвалено два рішення, що потребували негайного вирішення, зокрема:

•  Про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання (зміни типу) та перейменування Стайківського ліцею «Світоч» Ржищівської міської ради Київської області і Піївського ліцею «Ерудит» Ржищівської міської ради Київської області;
  •  Про погодження проведення заходів у місті Ржищів, а саме: звершення святкового Богослужіння з нагоди свята «Вхід Господній в Єрусалим», Вербна Неділя (28.04.2024) та «Світле Христове Воскресіння. Паска. Великдень» (05.05.2024)

Всі рішення ухвалено одноголосно.