АПАРАТНА НАРАДА 06.05.2024

Дата: 06.05.2024 15:00

Фото без опису06 травня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Під час апаратної наради обговорено низку актуальних питань:

МОБІЛІЗАЦІЙНА РОБОТА: Начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи. НС та ЦЗН Валерій Лобуренко доповів про участь у нараді з питань мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Обухівського району Київської області, що відбулася у приміщенні райдержадміністрації.

ЗАХОДИ: Триває підготовка до відзначення Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 -1945 років, а також відкриття Алеї Пам’яті у Ржищеві (погоджено дати проведення заходів).

ПІДГОТОВКА ДО ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ: Наразі комунальники наводять лад на кладовищах: вивозять сміття, прибирають десятки сухих дерев та кущів, скошують траву. Триває також упорядкування територій біля пам’ятників та братських могил.

По завершенню апаратної наради надано доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.