Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

НА КИЇВЩИНІ МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ ДОПОМОГЛИ ВІДНОВИТИ ПОНАД 9 ТИСЯЧ ПОШКОДЖЕНИХ ВОРОГОМ ОБ’ЄКТІВ – БРИФІНГ КОВА

Дата: 27.04.2024 09:03
Кількість переглядів: 24

На Київщині активно триває процес відновлення об’єктів, що були пошкоджені та зруйновані внаслідок російської збройної агресії. Наразі відновлено повністю та частково зі збереженням функціонального призначення приміщень понад 17,5 тисяч об’єктів. Зокрема, близько 9 тисяч об’єктів відновлено за сприяння міжнародних партнерів та фондів. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко.

Серед відновлених об’єктів — школи, дитячі садки, лікарні, об’єкти критичної інфраструктури та житло. Таких результатів вдалося досягти завдяки спільній та злагодженій роботі Уряду, Київської обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та за сприяння міжнародних партнерів та фондів.

«Загалом міжнародні донори за весь час відновили понад 9 тисяч об’єктів. Зокрема, Фонд GEM частково відновив майже 1 100 об’єктів, УВКБ ООН — 2 800 об’єктів, Благодійний фонд КАРІТАС — майже 3 500 об’єктів», — зазначив Микола Бойко.

Відновлення Київщини також триває за урядовою програмою єВідновлення. Наразі в рамках першого етапу, надання грошової компенсації на проведення поточних та капітальних ремонтів, вже прийнято майже 10 900 позитивних рішень на загальну суму 1 млрд 344 млн грн. Щодо сертифікатів на купівлю житла — вже маємо погоджених 1 595 заявок на суму близько 4 млрд 685 млн грн. Також прийнято позитивні рішення по 415 заявках на будівництво нового житла замість зруйнованого на загальну суму понад 1 млрд 231 млн грн.

«За процесом відновлення за урядовими та обласними програмами активно слідкує технагляд. Крім того, робоча група «Прозорість та підзвітність» продовжує ретельну перевірку тендерних закупівель районів та громад Київщини. Ми на постійній основі виїжджаємо на об’єкти будівництва, проводимо наради в РДА, регулярно збираємо наради цієї групи в стінах КОВА. Платники податків мають знати, як витрачаються їхні кошти. Адже кожна гривня має йти за призначенням», — додав перший заступник голови КОДА.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора