Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ ЗАВДЯКИ МІЖНАРОДНИМ ПАРТНЕРАМ ВЖЕ ВСТАНОВИЛИ МАЙЖЕ 15 ТИС. ВІКОН У ПОШКОДЖЕНИХ РОСІЯНАМИ ОБ’ЄКТАХ

Дата: 01.05.2024 09:07
Кількість переглядів: 36

Фото без описуНа Київщині завдяки міжнародним партнерам вже встановили майже 15 тис. вікон у пошкоджених росіянами об’єктах. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Він нагадав, що влітку минулого року на Київщині стартував масштабний проєкт із встановлення вікон на об’єктах, пошкоджених внаслідок  повномасштабного вторгнення росіян. Заміна вікон відбувається у рамках віконної програми, яка створена американською організацією Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з The Howard G. Buffett Foundation (HGBF).

«Під час першої зустрічі із засновником некомерційної організації GEM (Global Empowerment Mission) Майклом Каппоні домовлялися, що загальна сума допомоги становитиме 1 млн. дол. США. Саме на таку суму Фонд обіцяв встановити вікон. На сьогодні вона майже втричі перевищує домовленості – 2,8 млн дол. США», – зазначив він. 

Насамперед, за словами Руслана Кравченка, закриваються потреби людей, щоб мешканці Київщини могли проживати у своїх власних оселях або повернутися, хто до цього часу не мав змоги це зробити. В роботі фонду також і соціальні об’єкти.   

Він зауважив, що атаки росіян на мирні міста та села Київщини тривають, тому є потреба у оперативному відновленні всіх пошкоджених об’єктів. Тому GEM після кожної такої атаки одразу долучається до заміни вікон в разі потреби.

«Загалом встановлено вже 14,9 тис. віконних конструкцій. Фонд GEM частково відновив майже 1123 об’єкти у Ірпені, Гостомелі, Вишневому, Софіївській Борщагівці, Гатному, низці сіл Вишгородського, Білоцерківського, Бучанського району тощо»,  – додав Руслан Кравченко.  

Роботи тривають. Найближчим часом будуть встановлені ще 997 конструкцій. Зокрема, на об’єктах у Білоцерківському, Вишгородському, Бучанському районах.

Начальник КОВА наголосив, що допомога благодійників та міжнародних партнерів дозволяє економити колосальні кошти обласного бюджету та громад. «І ми маємо змогу направляти фінанси на не менш важливі першочергові завдання із відновлення», – додав він. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора