ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ СЕРЕД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 16.05.2024 15:18

15 травня відділ молоді та спорту спільно з координатором Активні парки Ржищівської громади Єлізаветою Павленко провели відкритий турнір з футболу серед навчальних закладів Ржищівської громади. Заявку подали 3 команди:

• дві команди Ржищівського індустріально- педагогічного фахового коледжу
  • команда КЗ КОР " Ржищівський гуманітарний фаховий коледж".

Змагання відбувалися на базі Ржищівського індустріально-педагогічного фахового коледжу. Турнір розпочався з традиційного кола Пошани всіх загиблих в російсько- українській війні.

Цього дня у закладі був День відкритих дверей, тому глядачів та бажаючих взяти участь у іграх та розвагах було достатньо. Всі охочі мали змогу спробувати свої сили у грі "Бочча", бадмінтоні та інших.

Згідно жеребкування та зіграних партій команди посіли такі місця:

1 місце та 2 місце посіли команди Ржищівського індустріально- педагогічного фахового коледжу

3 місце - команда КЗ КОР "Ржищівський гуманітарний фаховий коледж".

Після змагань на учасників чекав смачний обід.

Дякуємо директору та колективу за організацію та проведення змагань. Разом до перемоги