21 травня  рятувальники Обухівщини спільно з працівником ВП № 1 Обухівського РУП ГУ НП  Київській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів Ржищівської громади

Дата: 21.05.2024 15:45

Громадянам нагадали правила пожежної безпеки в екосистемах, наголосили про заборону спалювання сухої рослинності, правила поведінки біля води, правила пожежної безпеки в побуті та про наслідки до яких призводять пожежі.

Особливу увагу населення було звернуто на дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.

Також з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій в екосистемах та виявлення правопорушників правил пожежної безпеки рятувальники провели обстеження територій с. Кузьминці Ржищівської територіальної громади за допомогою БПЛА. Було оглянуто стан пожежної безпеки в місцях прилягання лісових масивів до полів та доріг на території населеного пункту.