Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

«Зроблено в Україні»

Дата: 23.05.2024 17:19
Кількість переглядів: 80

Фото без описуПрезидент України Володимир Зеленський ініціював проєкт «Зроблено в Україні», який здатний підтримати український бізнес та стати майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців.

Кампанія «Зроблено в Україні» покликана привернути увагу українців до українських виробників і спонукати більше купувати продукцію українського виробництва, а також – відкривати власні підприємства, щоб посилювати економіку країни. У середньому до 40% від вартості продукції українського виробництва повертається в бюджет країни в вигляді зарплат, податків і платежів у пенсійний фонд, і ці податки підтримують Сили безпеки й оборони України в часи війни.

В метою реалізації зазначеної мети та в рамках досягнутих домовленостей між Київською областю та штатом Вашингтон (США) буде утворено платформу американсько-українського бізнесу для розширення економічного співробітництва між регіонами. Дана платформа стане бізнес-майданчиком, де виробники Київщини та американського штату зможуть оприлюднити всю інформацію про свою продукцію та розширити товарообіг. Враховуючи вищезазначене та у разі зацікавлення просимо надати актуальну інформацію про підприємство за посилання українською та англійською мовами https://forms.gle/YX4V84ruvW1Y4yXf8.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора