У СЕЛІ БАЛИКО-ЩУЧИНКА ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ

Дата: 23.05.2024 18:53

Фото без описуСьогодні, в День Героїв, на Алеї пам’яті у с.Балико-Щучинка вшанували пам’ять загиблих захисників сіл Балико-Щучинка та Уляники Анатолія Лопуги, Юрія Трищука, Андрія Хрупчика, Віктора Макаренка та всіх загиблих та померлих захисників України.

Балико-Щучинка - село з могутньою історією, наповнене героїзмом та патріотизмом жертв Другої світової війни, на честь яких було створено у селі музей-меморіал «Букринський плацдарм».

Поруч з ним більше року тому було створено Алею пам’яті захисникам, які віддали своє життя у боротьбі з російським окупантом за незалежність сучасної України. Ініціатором створення Алеї стала мама загиблого захисника Людмила Трищук. Цього року Алея поповнилася конструкціями з плакатами про наших Героїв з Балико-Щучинського старостинського округу Анатолія Лопуги, Юрія Трищука, Андрія Хрупчика та Віктора Макаренка.

Вічна шана, вічна пам’ять та вічний спокій нашим загиблим та померлим захисникам України….

Слава Україні!