Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ ЗА ПІДТРИМКИ АМЕРИКАНСЬКОГО БЛАГОДІЙНИКА ХАНСЕНА ПЛАНУЄТЬСЯ…

Дата: 19.05.2024 11:01
Кількість переглядів: 32

На Київщині за підтримки американського благодійника Делла Лоя Хансена планується реалізувати низку проєктів з відновлення інфраструктури громад та підтримки ВПО. Про це під час брифінгу повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«Зокрема, будівництво реабілітаційного центру з повним циклом для пацієнтів. Планується також реалізувати перший в  Україні проєкт співпраці приватного благодійного фонду з державною програмою «єВідновлення». До розміру державного сертифікату благодійний фонд Хансена додає кошти, яких не вистачає на повноцінне завершення будівництва, проведення ремонту та облаштування благоустрою. Сума – до 30 тис. дол. Планується реалізувати цей проєкт в населених пунктах Київської області, а саме: Андріївці, Мощуні, Макарові, в перспективі у Бородянці», – розповів начальник КОВА.

В межах програми «Фенікс» сімдесят п’ять  будинків планується завершити до кінця цього року.  

Крім того, зазначив Руслан Кравченко, в планах будівництво десяти шкіл на Київщині, а також ще одного містечка для проживання 4 тис. ВПО. 

Американський благодійник Делл Лой Хансен також взяв участь у Другому Міжнародному Саміті міст і регіонів. Під час цього заходу підписали угоду між Київською ОДА та паном Хансеном. Метою фонду Місія Хансена в Україні є розмістити понад десять тисяч  ВПО та інвестувати в найближчі роки близько 80 мільйонів доларів.

Руслан Кравченко нагадав, що меценат вже реалізував низку проєктів в області. Зокрема, придбані понад 250 квартир в багатоквартирних будинках у селі Софіївська Борщагівка. Побудована перша черга Чудо містечка в селі Колонщина. Це житло для ВПО літнього віку. Тут вже мешкають 105 родин. Друга черга містечка буде збудована вже незабаром. Крім того, у селі Тарасівка триває будівництво Містечка Хансена. Вже збудовані дві черги осель. В них мешкають 229 родин. Цього тижня заселили ще 24 родини в будинки третьої черги. Тут також стартувало будівництво школи на 700 учнів. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора