Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ЗА РІК РОБОТИ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ ЄВІДНОВЛЕННЯ НА КИЇВЩИНІ ПОДАНО МАЙЖЕ 21 ТИС ЗАЯВОК

Дата: 25.05.2024 15:42
Кількість переглядів: 49

Урядова програма єВідновлення є одним із найдієвіших інструментів відбудови пошкоджених та зруйнованих об’єктів. Загалом за рік роботи програми на Київщині вже подано майже 21 тисяча заяв. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко.

Процес відновлення об’єктів, що були пошкоджені у пристолчному регіоні внаслідок російської військової агресії триває беперервно. Наразі цифра відбудованого складає понад 17,5 тисяч об’єктів. Це школи, дитячі садки, лікарні, об’єкти критичної інфраструктури та житло. 

Відновлення пошкодженого здійснюється коштом обласного та місцевих бюджетів, урядових програм, за сприяння міжнародних партнерів та фондів. Зокрема, активно триває процес відновлення пошкодженого за урядовою програмою єВідновлення, яка розпочала свою роботу 10 травня минулого року.

«Наразі в рамках першого етапу — надання грошової компенсації на проведення поточних та капітальних ремонтів — вже прийнято майже 11 300 позитивних рішень на загальну суму понад 1 млрд 415 млн грн. Також активно триває робота щодо опрацювання заявок про надання сертифікатів на купівлю житла. Вже маємо погоджених 1 769 заявок на суму майже 5,7 млрд грн. Третій етап  — надання грошової компенсації на будівництво нового житла замість зруйнованого. В рамках цього етапу вже схвалено 460 заявок на загальну суму понад 1 млрд 379 млн грн»,  — зазначив Микола Бойко.

Перший заступник голови КОДА наголосив, що за якістю відбудови активно слідкує незалежний технагляд. Аби будівельники вчасно виконували заплановані роботи, представники КОВА будуть здійснювати виїзні перевірки на всі об’єкти, що відбудовуються коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та UNITED24. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора