Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: ПОКРАЩЕННЯ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ ВИМАГАЄ ЧІТКОЇ ТА ЗЛАГОДЖЕНОЇ РОБОТИ

Дата: 10.06.2024 14:04
Кількість переглядів: 16

Фото без описуВ Київській обласній військовій адміністрації відбулась нарада з підрядними організаціями, які працюють над облаштуванням фортифікаційних споруд у Київській області. Про це розповів начальник КОВА Руслан Кравченко.

Під час робочої зустрічі були обговорені поточні питання будівництва фортифікацій. Серед іншого Руслан Кравченко наголосив на важливих аспектах, які стосуються виконання робіт на цих захисних об’єктах. Зокрема: неприпустимості заробітку на закупівлі матеріалів, пришвидшенні виконання робіт, наявності всієї необхідної техніки та кількості працівників.

«Перед всіма підрядниками поставив основну вимогу: є недоліки – оперативно їх виправляйте! Покращення обороноздатності вимагає чіткої та злагодженої роботи. Часу на розкачування немає. Нагадав кожному підряднику про особисту відповідальність», – зазначив начальник КОВА.

Серед іншого, з підрядниками було обговорено можливість використовувати механізм залучення фахівців Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ). Установа перевіряє всю проєктно-кошторисну документацію, за її результатами затверджують свої експертні звіти. Крім того, фахівці Інституту здійснюють технагляд за будівництвом. Акти виконаних робіт закриваються лише після отримання висновків будівельно-технічної експертизи. Надалі ці документи та матеріали будуть передані для повної перевірки правоохоронцям.

Також під час наради Руслан Кравченко нагадав, що перевірки робіт на фортифікаційних спорудах будуть продовжуватись і відтепер цей напрям також контролюватиме новопризначений профільний заступник Дмитро Кучеря, який вже розпочав планові та позапланові виїзди на всі захисні об’єкти, які зводяться в області.

«Тож не зупиняємось і в посиленому складі продовжуємо виконувати завдання Президента зі зведення та укріплення фортифікацій. Жодної самодіяльності чи вільного трактування тут бути не може!» – підсумував начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора