ПЛАНУЄМО РОЗВИТОК ГРОМАДИ РАЗОМ

Дата: 20.06.2024 14:54

В рамках розробки Плану раннього відновлення Ржищівської громади на 2024-2027 роки разом зі старостами, представниками всіх структурних підрозділів Ржищівської міської ради спільно з залученими експертами з розвитку територіальних громад було напрацьовано 42 проєкти розвитку громади з таких напрямків:

• Ресурси і економіка громади
  • Туризм
  • Соціальні послуги
  • Освітні послуги
  • Медичні послуги
  • Культурні послуги
  • Адміністративні послуги
  • Екологія громади
  • Інфраструктура та потреби у її відновленні
  • Поводження з відходами
  • Стійкість громади відносно внутрішніх ризиків і зовнішніх загроз

19 червня відбулася робоча зустріч керівників проєктів розвитку. Головний спеціаліст відділу економічного розвитку Віта Козелецька інформувала присутніх стосовно алгоритму розробки технічних завдань кожного з проєктів та наголосила на важливості якомога детальнішого опису проєкту, оскільки від цього залежатиме подальше залучення коштів на його реалізацію та успішність досягнення бажаних результатів кожного проєкту.

Ознайомитися з проєктами розвитку можна за посиланням: https://docs.google.com/.../1xKNkdLUeqDwh_Rx2h.../edit

Долучитися до команди з розробки та реалізації проєктів розвитку Ржищівської громади можна, залишивши свій контакт біля бажаного проєкту в колонці «Проєктні ідеї» за посиланням вище (таблиця доступна до коментування) або звернувшись до координаторки проєкту Віти Козелецької 0685860638