Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

АПАРАТНА НАРАДА 24.06.2024

Дата: 25.06.2024 10:13
Кількість переглядів: 62

Фото без опису24 червня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду із старостами, а також із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Під час апаратної наради обговорено низку актуальних питань:

СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ, ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ: Головуюча коротко доповіла про результати засідання 49 (чергової) сесії Ржищівської міської ради Київської області VІІІ скликання, яка відбулася 20 червня: розглянуто – 42 питань порядку денного, ухвалено - 38. На тому тижні також відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було ухвалено 22 рішення, два проєкти відправлено на доопрацювання.

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ: Триває процедура громадського обговорення кандидатури на посаду старости у Стайківському старостинському окрузі Ржищівської міської територіальної громади - КРУКІВСЬКОГО Олександра Васильовича. На минулому тижні ексстароста Олексій Терещенко та кандидат на посаду старости Олександр Круківський зустрілися з жителями села Стайки.

ЗАХОДИ: Протягом минулого тижня у Ржищеві проходили різноманітні культурно-мистецькі заходи, присвячені відзначенню Дня міста. На нараді також було озвучено план заходів на поточний тиждень.

По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора