ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ НАГОРОД - ОРДЕНІВ ІІІ СТУПЕНЯ «ЗА МУЖНІСТЬ» (ПОСМЕРТНО)

Дата: 25.06.2024 09:14

Фото без опису24 червня 2024 року на Алеї Пам’яті у Ржищеві відбулась церемонія вручення Державних нагород родинам полеглих Воїнів Ржищівської громади.

Відповідно до Указів Президента України, Воїнів нашого краю: гранатометника механізованого батальйону - Трищука Юрія Юрійовича та гранатометника окремої 66-ї механізованої бригади, формування механізованих військ у складі сухопутних військ ЗСУ - Хрупчика Андрія Миколайовича, які загинули на полях боїв загарбницької війни - нагороджено Державною нагородою - орденом ІІІ ступеня «За мужність» (посмертно).

Ці нагороди вручали сьогодні голова Ржищівської міської територіальної громади - Христина Чорненька та старший офіцер відділення ІІ відділу Обухівського територіального центру комплектації та соціальної підтримки майор Сергій Решетник.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримала мама загиблого Юрія Трищука - Людмила та син Андрія Хрупчика – Назар.

Голова громади Христина Іванівна разом із старостою Балико-Щучинського старостинського округу Галиною Гриб висловили глибокі співчуття, слова підтримки, шани та вдячності родинам полеглих Воїнів – земляків.

Дякуємо всім полеглим за подвиг лицарів і воїнів світла, які загинули захищаючи Україну.

Дякуємо всім тим, пречисті імена яких будуть мати вічну повагу і вічну пам'ять серед людей.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!!!