Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

АПАРАТНА НАРАДА 08.07.2024

Дата: 09.07.2024 13:45
Кількість переглядів: 44

Фото без опису08 липня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду зі старостами, керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Під час апаратної наради обговорено низку актуальних питань:

ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ: Міський голова довела до відома відповідальних осіб доручення оперативного штабу Ради оборони Київської області щодо роботи Пунктів незламності на території громади.

УЧАСТЬ В ОБЛАСНИХ ЗАХОДАХ: Крістіна Чорненька доповіла про участь у кількох обласних заходах, які відбулися на минулому тижні:

  • спільно з представником КП «КПП м.Ржищева» С. Захарченком відвідали інформаційний захід «Українська техніка», на якому акцентували увагу представників органів місцевого самоврядування на тому, щоб надавати перевагу техніці вітчизняного виробництва, адже це - підтримка економіки нашої держави, збільшення податків, робочі місця та вклад у наближення перемоги, також було представлено каталог українських виробників техніки;
  • міський голова взяла участь в інформаційно-навчальному заході у межах проєкту «Реінтеграція ветеранів: від дієвих рішень для громад – до ефективної національної політики».

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ: Говорили про можливість організувати оздоровлення деяких категорій дітей на території Ржищівської громади.

По завершенню апаратної наради надано доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора