СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ
З глибоким сумом повідомляємо про загибель жителя міста Ржищів – старшого сержанта ПУГАЧУКА Ігоря Олександровича.
Ігор народився 28 квітня 1979 року в місті Києві, де пройшли його дитячі та юнацькі роки. Після закінчення Київської ЗОШ №46 та здобуття професії він проходив військову строкову службу. Згодом переїхав із сім’єю до Ржищева, де проживав та працював. Ігор мав золоті руки, багато чого вмів робити, і люди цінували його за працьовитість, доброзичливість та готовність допомогти.
Із серпня 2025 року Ігор Олександрович боронив Україну на Покровському напрямку Донеччини, був командиром десантно-штурмового відділення у складі другого ДШБ. 28 листопада 2025 року він прийняв свій останній бій, мужньо виконуючи військовий обов’язок перед Батьківщиною.
Ігор був хоробрим воїном, який завжди йшов уперед, не вагаючись перед небезпекою. Його відвага та незламність надихали побратимів, а особистий приклад додавав сили й віри кожному, хто стояв поруч. Він залишиться у пам’яті як справжній захисник, що до кінця залишився вірним присязі та Україні.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким нашого Героя.
Шана і світла пам’ять Ігорю Пугачуку.
Про дату поховання буде повідомлено додатково.