Олійник Павло Васильович

Павло віддав власне життя за життя свого народу

ОЛІЙНИК
Павло Васильович

(06.08.1971 – 08.12.2022)

Павло любив мальовничі простори свого рідного придніпровського міста Ржищів, де благословився на народження, де ріс, вчився в школі і мужнів. Тут в його світобаченні викристалізувалася система життєвих цінностей, окрилилася мрія і набули барв прагнення та бажання. Тому, коли прийшов час подумати про професію та власний шматок хліба, пішов навчатися до Ржищівського ПТУ-14. А в 1989 році, відразу після закінчення навчання, пішов на військову строкову службу, якій віддав два роки свого життя. Демобілізувавшись, повернувся у рідний дім. Під мирним небом своєї країни жив, як усі. Працював, любив, дбав, пишався тим, що народився в Україні.

Та все змінилося у лютому 2022-го, коли над рідною землею нависла небезпека. З початком повномасштабного вторгнення добровільно вступив до лав ЗСУ. Солдат Павло Олійник давав гідну відсіч ворогу як кулеметник і навідник однієї з військових частин Збройних Сил України. На Сході рідної країни він самовіддано боровся з окупантами за життя свого народу.

І там, на Донеччині, в жорстокому бою в районі Кліщіївки, під час мінометного обстрілу він віддав за Україну своє життя. Його вічною оселею стала материнська земля рідного Ржищева, де земляки з почестями провели свого Героя в останню дорогу.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!